VALNÁ HROMADA 2025

Zenwork, Palác ARA, Perlová 371, 110 00, Praha 1, Česká republika
See on map

Jazyk :
francouzsky a česky

Přihlásit se

Akce je určena pro přihlášené uživatele – členy.

S potěšením zveme všechny naše členy na valnou hromadu ve zcela novém formátu!

[Translate to Tchèque:]

Nový formát! Přátelská atmosféra! Interaktivní setkání s členy komunity na jedné z nejdůležitějších akcí roku!

Chcete vědět, co pro vás letos chystáme? Rádi byste se setkali s ostatními členy Komory, včetně našeho týmu a správní rady?

Kromě prezentace představenstva a týmu Komory, která se zaměří na klíčová témata, jako jsou výsledky uplynulého roku, vývoj Komory, její akční plán či rozpočet, bude důraz kladen také na networkingovou část akce!

 

Novinka Ruka s prstem ukazujícím nahoru

Všichni členové všech sektorů budou prezentováni na místě a budou mít příležitost navázat nové kontakty v komunitě.

Neváhejte pozvat své kolegy nebo zákazníky - účast není omezena na jednoho zástupce z každé společnosti.

Těšit se můžete také na vydatný raut a kvalitní francouzská vína.

 

Účast vzácných hostů

Pozvání na letošní valnou hromadu přijali J. E. pan Stéphane Crouzat, velvyslanec Francie v České republice, a J. E. pan Jaroslav Kurfürst, velvyslanec České republiky ve Francii. Společně zahájí debatu na aktuální téma Evropských perspektiv a francouzsko-české spolupráce v současném geopolitickém kontextu.

 

Program akce

16:30   Příchod

17:00   Úvodní proslov předsedy správní rady, pana Rolanda BOURGEOIS a představení správní rady a stálého týmu 

17:10   Zpráva o činnosti a schválení účetní závěrky k 31. 12. 2024

17:30   Francouzsko-česká obchodní komora v roce 2025

  • vývoj a vyhlídky
  • plán činnosti
  • schválení rozpočtu na rok 2025

17:45   Výsledky průzkumu mezi členy komory

17:55   Debata mezi velvyslanci J.E. Stéphanem CROUZATEM J.E. Jaroslavem KURFÜRSTEM na téma: „Evropské perspektivy a francouzsko-česká spolupráce v současném geopolitickém kontextu“

18:25   Večeře a networking

21:00   Ukončení akce

 

Dress code :Business Casual

 

Související dokument

POZVÁNKA NA VOLEBNÍ VALNOU HROMADU

 

Nemůžete se zúčastnit ?

„Členové mohou zplnomocnit jiného člena k jejich zastupování na valné hromadě. Jeden člen nemůže zastupovat více než dva jiné členy. Originál plných mocí musí být odevzdán Obchodní komoře na začátku zasedání.“  (Článek 11, odstavec 6 stanov)

PLNÁ MOC K ZASTUPOVÁNÍ NA VOLEBNÍ VALNÉ HROMADĚ

 

Mluvčí

Roland BourgeoisPředseda Francouzsko-české obchodní komory

[Translate to Tchèque:]

J.E. Stéphane CrouzatVelvyslanec Francie v České republice

J.E. Jaroslav KurfürstVelvyslanec České republiky ve Francii

Hostitel

Místo konání akce